W jakich sklepach warto robić zakupy online?

Podczas wybierania sklepu internetowego z artykułami spożywczymi powinieneś wziąć pod uwagę kilka ważnych kryteriów. Przede wszystkim dostępność wybranej opcji. W końcu niektóre aplikacje i sklepy działają jedynie w dużych miastach bądź np. w miejscach, gdzie mają już stacjonarne sklepy. Znowu inne są na tyle popularne, że bez problemu na terenie praktycznie całej Polski możesz złożyć zamówienie.

Kluczowym aspektem jest też oferta wybranego sklepu. Oczywiście największą popularnością cieszą się miejsca, gdzie kupisz nie tylko artykuły z długim terminem ważności, ale również świeże owoce, warzywa, pieczywo, mięso czy nabiał. Wiesz już, czym kierować się przy wyborze najlepszej opcji. Teraz sprawdź, gdzie zrobić zakupy spożywcze online.

Lisek.app

Lisek.app zyskuje ogromną popularność ze względu na bardzo szybką dostawę – w niektórych regionach, gdzie działa aplikacja, otrzymasz zakupy nawet w 10 minut. Dzięki temu szybko i sprawnie możesz uzupełnić swoje zapasy. Zwróć tylko uwagę na to, że sklep jest dostępny jedynie w dużych miastach, jednak z czasem zapewne swoim zasięgiem obejmie jeszcze więcej regionów Polski.

Warto zaznaczyć, że na Lisek.app możesz kupić właściwie wszystkie potrzebne produkty. Dostępne są tam zarówno warzywa czy owoce, jak i mięso, wędliny, pieczywo, słodycze, nabiał, a nawet alkohol, zabawki, środki czystości czy elektronika. Z pewnością pozwoli Ci to uzupełnić zapasy – nawet w niedzielę.

Glovo

Bez wątpienia to właśnie Glovo jest jedną z najpopularniejszych opcji, gdy chcesz zamówić produkty spożywcze przez Internet. Na pewno dużym atutem jest to, że aplikacja jest dostępna zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Poza tym kurier może przywieźć Ci zakupy z dobrze znanych dyskontów, dzięki temu jesteś pewien jakości wybranych artykułów spożywczych.

Jednak Glovo ma też wady np. wysokie koszty dostawy oraz ograniczona liczba produktów w jednym zamówieniu. Niekiedy możesz też zdziwić się podczas odbierania zakupów, gdy okaże się, że nie ma w nim wielu wybranych przez Ciebie towarów. Sprawi to, że ostatecznie i tak będziesz musiał iść do sklepu po niektóre produkty.

Auchan online

Lubisz odwiedzać sklep Auchan? W takim razie na pewno zainteresuje Cię możliwość zakupów online. Jeśli w Twoim mieście znajduje się ten sklep, to z łatwością zamówisz świeże produkty typu warzywa, owoce, pieczywo itp. W innych miejscowościach do dyspozycji masz jedynie artykuły suche i z długim terminem przydatności.

Zauważ, że zakupy a Auchan online możesz odebrać osobiście w sklepie np. po pracy, a także zdecydować się na kuriera bądź wybrać jeden z punktów odbioru.

Artykuł sponsorowany